TARGONCÁS ÁRUKIADÓ / RAKTÁROS

Építőanyag kereskedelmével foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum középfokú végzettség, targonca vizsga és B kat. jogosítvány illetve gyakorlat
Energikus, határozott személyiség
Tanulékonyság, udvariasság, terhelhetőség
Kiváló kommunikáció, saját hibákat felismerő és probléma megoldó készség
Megbízhatóság, önálló, lendületes, lelkes, hatékony és pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Építőanyagismeret, vezetői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Beérkező áru átvétele, több telephelyen való rendszerezése, raktározása
Raktárak, telephelyek rendben tartása
Bizonylatok szerinti áruösszekészítés, vásárlók kiszolgálása

Megbízóról

1995 óta építőanyagkereskedéssel foglalkoznak családi vállakozásként Oroszlányban, azóta már 3 telephelyen és kb. 20 fővel.
A lakosság és a kivitelezők örömére folyamatosan bővítik kínálatukat, melyet folyamatosan bővülő létszámmal tudnak ellátni, ezért keresnek ismét újabb munkaerőt.
Az alaptól a tetőig tényleg szinte minden megtalálható a szortimentükben, legyen szó barkácsolásról, lakásfelújításról vagy egy komplett házépítésről.

Amit kínálunk:

Szakmai fejlődési lehetőség, sikerélmények, előre lépési lehetőség
Dinamikus családias légkör
Megbízható munkahely
Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Oroszlány

Amennyiben Te is hosszú távon gondolkozol és úgy érzed, hogy csapatunk egy újabb lendületes munkaerővel bővülhet, várjuk fényképes önéletrajzodat a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.