1991-ben alapított, építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÁCS

Az álláshoz tartozó elvárások:

Rendelkezzen szakirányú végzettséggel, bizonyítvánnyal
Rendelkezzen gyakorlati tapasztalattal
Tudjon önállóan és rajzról dolgozni

Főbb feladatok, munkák:

A munkavállalók és felhasznált anyagok leesése ellen biztonságot nyújtó berendezések, állványok kialakítása
Megfelelő állékonyságot biztosító alátámasztások, megerősítések elkészítése.
Dúcolások kialakítása a biztonságos munkavégzéshez
Zsaluzatok, alátámasztó és munka állványok kialakítása a betonozó munkákhoz. A zsaluzatok bontása, elemeinek kezelése
Tetőszerkezetek kialakítása és a biztonságos munkavégzéshez szükséges állványzatok készítése
Tetőfedő munkák folyamatai. Ideiglenes feljárók, korlátok, létrák kialakítása

Megbízóról

1991 óta foglalkozik építőipari generálkivitelezéssel, ez a terület képezi forgalmunknak kb. 60 %-át
Referenciáink között egyaránt találhatóak középületek (pl. oktatási, egészségügyi létesítmények) és lakóépületek
Rendszeresen veszünk részt közbeszerzési eljárásokon, továbbá saját beruházásban építünk és értékesítünk társasházi lakásokat
Ezekhez a tevékenységeinkhez keresünk szakképzett és gyakorlati tapasztalattal rendelkező ácsokat

Amit kínálunk:

Jó kereseti lehetőség
Megbízható, hosszútávú biztos munkahely

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket