AUTÓSZERELŐ VAGY AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

Új és használt haszongépjármű értékesítéssel, alkatrészellátással és szervizzel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Két műszakos munkarend és havi egy rövidített szombati munkanap vállalása (kirendeltségenként változó nyitva tartás figyelembe vételével)
Hajlandóság közúti segítségnyújtásra és külső összeszerelésre
Szakirányú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Pontos, precíz munkavégzés, proaktív munka és személyiség
Megbízhatóság, csapatszellem, kiváló problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Autóvillamossági szerelő szakképesítés
Szakmaspecifikus számítástechnikai ismeretek
C, D, E kategóriás jogosítvány
Angol és/vagy német nyelvtudás
Járműdiagnosztikában szerzett tapasztalat
Hibrid és elektromos gépjármű szerelési végzettség
Műszaki vizsgabiztosi végzettség, vizsgáztatási jogosultsággal

Főbb feladatok, munkák:

Tehergépjárművek átvizsgálása, javítása, karbantartása és műszeres diagnosztizálása a javítási utasítások alapján
Javításokhoz szükséges munkalap és garanciális munkalap dokumentálása (szerelői jelentés, időbélyegzés, elvégzett munka igazolása, stb.)
A javítások gyári utasítás szerinti, szakszerű elvégzése
A javítás során észlelt egyéb hibák és hiányosságok, alkatrészszükséglet jelentése
Szakmai tréningeken, továbbképzéseken való részvétel

Amit kínálunk:

Cafeteria
Munkába járás támogatás
Munkavállalói ajánlási díj
Élet- és balesetbiztosítás
Prémiumrendszer
Hosszú távú munkalehetőség
Sok szakmai tréning és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Fót

Fényképes önéletrajz megküldésével, illetve munkavégzés helyének a megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk pályázatát:

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.