Ipari padlóburkolatok gyártásával és szennyfogó rendszerek értékesítésével foglalkozó 30 éve működő magyar tulajdonú vállalkozás megbízásából keresünk Budapestről / Pest megyéből munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú aktív angol nyelvtudás (napi munkához szükséges)
3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeret, Excel használatában jártasság
Proaktívitás és csapatjátékos hozzáállás
Precíz munkavégzés
Gyors probléma megoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Német nyelv ismerete

Főbb feladatok, munkák:

Folyamatos kapcsolattartás meglévő beszállítókkal
Rendelések leadása és nyomon követése az anyagok beérkezéséig
Fuvarok szervezése – gyűjtő, részrakó stb.
Fuvarozók versenyeztetése, szerződéskötések
Beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok végrehajtása
Teljesítések nyomon követése
CRM rendszer folyamatos karbantartása
Gyártás-tervezés támogatása
Egyeztetés a társ osztályokkal
A beszerzési rendszer naprakész nyilvántartása
Beszállítók értékelése
Esetleges reklamációk kezelése
Új beszállítók felkutatása, ajánlatok kérése, kiértékelése

Amit kínálunk:

Alkalmazotti jogviszony
Nettó 450 000 Ft alapfizetés
Negyedéves céges bónusz
Gépkocsi költségekhez bejárási támogatás, esetleg céges autó használat
Céges telefon
Teljeskörű betanítás a saját programjainkra
Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
Fejlődési lehetőséget kínáló munkakörnyezetben
Vidám, összetartó, támogató csapatot
Dolgozói programok: év végi csapatépítő

Munkaidő:
Hétfő – Péntek 8.00-16.30

Munkavégzés helye

Budapest

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.