BETANÍTOTT ALKATRÉSZ ÖSSZESZERELŐ / OPERÁTOR

Több mint 50 éve működő, 100%-ban magántulajdonú családi kisvállalkozás megbízásából keresünk munkatársat DUNAKESZIRE az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Jó kézügyesség, tanulási hajlandóság és készség, kitartás
Pontos munkavégzés, leírás, műszakvezetői utasítás alapján
Alapvető műszaki ismeretek, új ismeretek elsajátításának képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Gyári, gyártósori, operátori tapasztalat
Hidraulikus rendszerek
Hidraulikus rendszerek alkotóelemeinek ismerete
Szerelői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Alkatrészek kézi összeszerelése munkautasítás minta vagy gyártási utasítás alapján
Hidraulikacső gyártárshoz kapcsolódó feladatok
Gépkezelési feladatok
Elvégzett szerelési feladatok dokumentálása

Amit kínálunk:

Fix alapbér
Próbaidő lejárta után: CAFETERIA, egészségbiztosítás
Jelenléti és teljesítmény prémium
Egy műszak: H-P 7:30-16:00
Stabil munkahely

Munkavégzés helye

Dunakeszi Fóti út 45.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a nettó bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.