CNC GÉPBEÁLLÍTÓ

Alumínium szerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Műszaki szakirányú végzettség
CNC fémmegmunkálási szerzett szakmai tapasztalat (CNC vezérlési ismeretek, gyártástechnológiai ismeretek)
Forgácsolási alapismeretek (forgácsolási paraméterek, forgácsoló szerszámok, forgácsoló technológiák)
Műszaki rajzolvasási készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

NCT vezérlés ismerete

Főbb feladatok, munkák:

CNC eszterga és megmunkálóközpont, beállítása, programozása, optimalizálása
Legyártott munkadarabok ellenőrzése és mérése, szükséges korrekciók elvégzése
Gépkezelők munkájának oktatása, ellenőrzése, irányítása
Gyártási dokumentáció vezetése

Megbízóról

Alumínium termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, az országban jelenleg három különböző helyen.
Székhelyünkön, Kecskeméten zajlik az alumínium szerkezetek gyártása és értékesítése, siroki telephelyünkön az öntészeti munkák zajlanak, markazi telephelyünkön pedig eszterga és forgácsolási munkákat végzünk.
Jelenleg a siroki telephelyünkre keresünk új munkavállalókat bővítés céljából.

Amit kínálunk:

Bejelentett teljes munkaidő
2 műszakos munkarend
Betanulási lehetőséget biztosítunk
Jogtisztán bejelentett bér

Munkavégzés helye

Sirok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.