CNC MARÓS / CNC ESZTERGÁLYOS

Ausztriai munkahelyre keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség, vagy ezen a területen szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
Önálló munkavégzés, megbízhatóság
Társalgási szintű német nyelvtudás (B1 szint)
Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Saját gépjármű (munkába járáshoz)

Főbb feladatok, munkák:

Meghatározott forgácsolási munkák elvégzése műszaki rajz alapján
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség, ausztriai bejelentéssel
Kiemelt bérezés: kb. nettó 2400 – 2.700 EUR/hó
13., 14. havi bér
Magyar nyelvű kapcsolattartó

Munkavégzés helye

Ausztria

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el német nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.