ÉPÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából munkatársat keresünk hamarosan induló projekt miatt Kelet-Magyarország régióba (Debrecen) az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú felsőfokú vagy technikus végzettség
Minimum 6 év kivitelezésben szerzett projektvezetői tapasztalat
Minimum 2 önálló elvégzett projektmenedzsment tapasztalat
Angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Terhelhetőség, megbízhatóság, mobilitás
Jó kommunikációs és szervező készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Elektromos és/vagy épületgépész FMV jogosultság
Épületgépészeti tervezésben szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Az építési feladat végrehajtásának, a kivitelezésnek vezetése, menedzselése
Kapcsolattartás szakhatóságokkal és más szervekkel
Hatályos jogszabályok betartatása
Munkavédelmi előírások betartatása
Anyagok, üzemek és berendezések beszerzése és szállítása
Építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása,
Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása,
Ütemtervek készítése és azok betartatása.

Megbízóról

Magyarországon jól ismert és elismert egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cégeknek
Nagyfokú rugalmassággal rendelkezünk az épületgépész tervező-kivitelező mérnöki szolgáltatások területén
Ennek biztosítására jelenleg a projekthelyszínen megvalósuló kivitelezési munkák biztosítására csapatunkba Építési projektvezető munkatársakat keresünk.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Szakmai fejlődési lehetőség
Határozatlan idejű szerződés
Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
Azonnali munkakezdés

Munkavégzési információ:
Hamarosan induló projekt miatt Kelet-Magyarország régió (Debrecen)

Munkavégzés helye

1113 Budapest, Karolina út 17/B

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.