ÉPÍTŐIPARI SZAKMUNKÁS

Európa egyik vezető gyártó és kivitelező német építőipari vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

B kategóriás jogosítvány
Pozitív, rugalmas, hatékony és alkotó hozzáállás a munkához
Csapatszellem
Precíz, pontos munkavégzés
Megbízhatóság
Valamennyi német nyelvtudás előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák

Építőipari szakmunkák elvégzése kivitelezéseken
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása
Kemencék külső-és belső falának bontása (vésővel, kalapáccsal, ütvefúróval)
Falrakás (téglából, előregyártott betonelemekből)
Kövek méretre vágása
Fal vakolása
Betonkeverés, zsaluzás, betonozás
Falak burkolása hővédő cserepekkel
Meglévő, vagy sérült falak javítása
Használatban lévő, de leállított kemencék felújítása, korom és egyéb égésből származó melléktermék lepucolása a falakról
Kőzet- és üveggyapot beépítése

Amennyiben az alábbi szakterületekről rendelkezik tapasztalatokkal, akkor nálunk a helye:
kőműves, zsaluzó ács, hegesztő, egyéb építőipari szerelői tapasztalatok stb.

Megbízóról

Több európai országban jelen van a német anyavállalat és további terjeszkedéséhez azonnali munkakezdéssel külföldi / belföldi munkákhoz keres építőipari szakmunkásokat

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Biztos, bejelentett állás
Azonnali beállás, teljeskörű biztosítással, nyugdíjalappal
Egész éves munka, nem szezonális
Munkavégzés fedett, meleg helyen
Cégautó biztosítása
Kinti ingyenes szállás, nem munkásszállón
Munkaruha, munkaeszközök biztosítása
Napi étkezési hozzájárulás
Évi fizetett szabadság
Magyar kapcsolattartó, állandó 24 órás kapcsolat
Utazáshoz előírt Covid PCR-teszteket a cég teljes mértékben téríti!

Munkavégzés helye

Ausztria

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.