ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS MARKETING MUNKATÁRS

Debreceni cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Toborzásunk olyan fiataloknak szól, akik nem alkalmazotti, hanem vállalkozói mentalitást képviselnek és karriert akarnak építeni!

Az álláshoz tartozó elvárások:
Erős etikai értékrend és ügyfélközpontú gondolkodás
Középfokú végzettség
Kiváló kommunikációs készség
Motiváció és elkötelezettség az értékesítési célok elérésében
Rugalmasság és pozitív hozzáállás változó kihívásokhoz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Ha ambíciózus vagy és szeretsz folyamatosan nagyobb célokat kitűzni és ezeket elérni
Rugalmasság és gyors alkalmazkodóképesség változó körülmények között
Képesség az ügyféligények felismerésére és azoknak megfelelő megoldások kínálására
Csapatmunkára való képesség és pozitív, együttműködő hozzáállás
Stratégiai gondolkodásmód és kitartás a hosszú távú célok kitűzésére

Főbb feladatok, munkák:

Aktív értékesítési tevékenység végzése az üzletünk termékeire és szolgáltatásaira
Új ügyfélkör bővítése, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, segítve és támogatva őket a megfelelő választásban

Amit kínálunk:

Motiváló jutalékok és prémium juttatások
Folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek
Egy inspiráló, összetartó csapat, amelyben valódi értéket teremthetsz
Rugalmas munkaidő és a legmodernebb munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Debrecen

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket