ÉTTEREMVEZETŐ

Tokaji borvidéken egyedülálló kastélyszálló megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Pontos és precíz munkavégzés
Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
3-5 év szakmai tapasztalat, vendéglátásban és/vagy szállodában szerzett vezetői gyakorlat előny
Gasztronómiai trendek ismerete
Lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés
Jó kommunikációs képesség
Precizitás, megbízhatóság

Főbb feladatok, munkák:

Az étterem napi működésének biztosítása, felügyelete
Az étterem gazdaságos működtetése
Az alkalmazottak szakmai irányítása, ellenőrzése, beosztása
Kiváló vendégkiszolgálás megtartása és erősítése, a kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése
Aktív részvétel a vendéglátásban
Rendezvények lebonyolítása
A beszállítókkal, megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
Adminisztrációs feladatok ellátása

Megbízóról

A Tokaji borvidéken egyedülálló cháteau-stílusú birtokközpont, amely a kastély, szőlő és pincészet szoros együtteseként jött létre.
A Terézia-kert közepén, festői környezetben, öreg fák között található négycsillagos kastélyszálló húsz kétágyas szobával, és egy lakosztállyal várja a pihenésre vágyó vendégeket.
A kényelmes és szép fotelek, antik bútorok, régi festmények és a velencei csillárok 19. századi milliőt idéznek fel.

Amit kínálunk:

Hosszútávú, biztos hátterű munkalehetőség
Megbecsülés és tisztelet a munkahelyen
Versenyképes és ösztönző juttatási rendszer
Útiköltség térítés
Festői környezetben, fiatal, lendületes csapatban dolgozhatsz
Folyamatosan támogatás, elismerés és segítség a fejlődésben
Igény esetén szállás biztosítása

Munkavégzés helye

Tarcal, Terézia kert 9.

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.