GÉPBEÁLLÍTÓ

Esztergom Ipari Parkba, műanyag elektronikai kapcsolók, csatlakozók gyártására keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

GÉPBEÁLLÍTÓ

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:
Műszaki szakközépiskolai végzettség
Mechanikai vagy elektronikai jártasság
Termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves gépbeállítói tapasztalat
Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
Precíz, pontos munkavégzés
Dinamikus, terhelhető, proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Technikusi és mechatronikus végzettség
Műanyag gyártás területén szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

A gyártás területén lévő gépek javítása, karbantartása, új gyártógépek gyártásra való beállítása

Juttatások

Versenyképes alapfizetésre
Havi teljesítmény prémium
Megemelt műszakpótlékok, SZÉP kártya
Melegétkeztetési hozzájárulás
13. havi munkabér
Kiemelten fizetett túlórázási lehetőség

BEJÁRÁS: Ingyenes céges buszjárattal Esztergom 50 km-es körzetéből és FELVIDÉKRŐL

Szeretne JÓ FIZETÉSért JÓ MUNKAHELYen dolgozni, Akkor JELENTKEZZEN MOST!

FIGYELEM! INGYENES CÉGES BUSZJÁRAT a következő településekről:
(Magyarország) Annavölgy, Bajna, Csolnok, Dág, Dorog, Ebszőnybánya, Esztergom, Esztergom-Kertváros, Kesztölc, Lábatlan, Leányvár, Mogyorósbánya, Nagysáp, Nyergesújfalu, Piliscsév, Sárisáp, Süttő, Tát, Tát-Kertváros, Tokod, Tokodaltáró, Tokod-Üveggyár

(Szlovákia) Bajta, Bátorkeszi, Bény, Búcs, Csata, Ebed, Garamkövesd, Garampáld, Ipolypásztó, Ipolyszalka, Karva, Kéménd, Kicsind, Kiskeszi, Kisújfalu, Köbölkút, Kőhídgyarmat, Kürt, Lekér, Madar, Marcelháza, Muzsla, Nána, Oroszka, Párkány, Zalaba, Zselíz

Munkavégzés helye

Esztergom, Ipari Park

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.