GÉPSZERELŐ LAKATOS

Különleges gépjárművek tervezésével és építésével foglalkozó cég megbízásából, gödöllői telephelyére (Gödöllői Ipari Park) keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség
Hegesztői bizonyítvány (ív, védőgázas, láng)
Műszaki rajzok olvasásában való jártasság
Hasonló területen szerzett 3-5 éves munkatapasztalat
Önálló munkavégzés
Igényesség, pontosság, precizitás
Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Tűzvédelmi szakvizsga
Híddaru kezelői jogosítvány
Targonca kezelői jogosítvány
C kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:

Emelőgépek (daruk, kosaras emelők) járműre szereléséhez szükséges segédalvázak, felépítmények, tartozékok gyártása, felszerelése
Szervizre érkező emelőgépek esetén felmerülő lakatos munkák elvégzése

Megbízóról

A különleges gépjárművek tervezésére és építésére 2003-ban megalapított cég elsődleges célja a tökéletes jármű-, felépítmény kompozíció megalkotása, Ügyfeleik igényeinek maximális kielégítése.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, 100% bejelentett munkaviszony
Munkaruha csomag (próbaidő után)
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Modern, korszerű munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Nem betanított munka, egyedi gyártás, változatos munkavégzés
1 műszakos munkarend (7:30-16:00)
Szabad hétvégék
Munkába járás támogatás
Cafeteria

Munkavégzés helye

2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám körút 8.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.