GONDOZÓNŐ / GONDOZÓ

Egészségügyi gondozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Társalgási nyelvismeret (nem kell anyanyelvi szint, elég egy közepes)
Udvarias, barátságos személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Egészségügyi végzettség
B kategóriás jogosítvány (nem feltétel, ahogyan a gyakorlat sem)

Főbb feladatok, munkák

Háztartásvezetés: vásárlás, főzés, takarítás, egyéb, a megrendelő igényének megfelelő kiegészítő tevékenység
A megrendelő egészségi ÁLLAPOTÁTÓL függő egészségügyi ellátás

Megbízóról

Német megrendelők számára, akik idős személyek és párok minőségi életszínvonaluk biztosításához a személyi feltételeket közvetítés útján biztosítani tudják.

Továbbá szeretnének azoknak az álláskeresőknek, akik rendelkeznek a megfelelő személyi feltételekkel munkánk által egy lehetőséget adni az élhető életszínvonal biztosításához, úgy anyagi, mint pedig megélhetés, életvezetés tekintetében.
Szeretnék, ha egy családhoz költözve teljesebb képet kapnának a német jóléti társadalmi körülményekről.
Szeretnék, ha Idősgondozóik nem csak egy munkahelyet láthatnának ebben a lehetőségben, hanem mintegy hivatásszerűen hosszútávon részeseivé válhatnának az Idősgondozás felelős, de hálás természetű elhivatottságának.

Amit kínálunk

Szállás és ellátás térítésmentesen
Utazási költséget térítjük
Fix és határozatlan munkaszerződés (időszakos, un. kisegítő gondozónő esetében – fix idejű)
Szlovákiában teljes munkaidőre bejelentett munkaviszony

Munkavégzés helye

Németország

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.