Közép Európa egyik legmeghatározóbb papíripari- és energetikai komponenseket világszínvonalon gyártó vállalata  megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐ

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

Szakirányú szakmunkás bizonyítvány
135/136 MAG eljárásban gyakorlat
Műszaki rajz ismerete
3 műszakos munkarend vállalása

PÁLYÁZATI ELŐNYT JELENT:

Emelőgépkezelő végzettség

SZEREPKÖR & FELADAT:

Hegesztési feladatok szakszerű elvégzése
Hegesztési paraméterek beállítása, alkalmazása a hegesztési utasítás alapján
A termelési programban előírt alkatrészek, gyártmányok pontos rajz szerinti elkészítése, összeállítása és hegesztése
Gyártmányt kísérő és egyéb kiadott dokumentációk naprakész vezetése

Megbízóról

Közép-Európa egyik legmeghatározóbb energetikai komponenseket gyártó cége, amely elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra és egyéb nagyméretű és súlyú igényes, magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott.
A vállalat akár 150 tonnás szerkezetig képes gyártócsarnokon belül emelni.
Tevékenysége átfogja a teljes technológiai láncot a beérkezett nyersanyagok feldolgozásától, a hegesztésen, a hőkezelésen és a készreforgácsoláson át egészen a felületek kikészítéséig és készreszereléséig.
A cég több mint 300 munkavállalójának felkészültsége, kvalifikáltsága és az igényesen kialakított gyártóhelyek biztosítják a vevői elvárások maradéktalan teljesíthetőségét.

AMIT KÍNÁLUNK:

Széleskörű cafeteria rendszer, kiemelt juttatási csomag
Komplex bejárási támogatás vagy ingyenes szállás lehetőség
Kockázati baleset- és életbiztosítás
Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
Stabil multinacionális háttér, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

6060 Tiszakécske Dózsa telep 69.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket