HIBAELHÁRÍTÁSI TESZT TECHNIKUS

Elektronikai cég megbízásából elektrotechnikusi végzettséggel keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú középfokú elektrotechnikusi végzettség
Elektronikai – áramköri ismeretek, mérőműszerek alkalmazása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Angol nyelvtudás
Informatikai és hálózati ismeretek

Főbb feladatok, munkák:

A legyártott termékek tesztelése, az esetleges hibák kiszűrése, elemzése és elhárítása
A hibákat analizáló tesztberendezések karbantartása, folyamatok javítása
A kapcsolódó munkaterületeket irányító vezetők támogatása

Amit kínálunk:

Alapbér + műszakpótlékok
Teljesítményarányos jutalom
Hűség bónusz
Cafetéria
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
Egyéni fejlődési lehetőségek
Év végi jutalom
Dolgozói kedvezmények a környék szolgáltatóinál

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.