INGATLANTANÁCSADÓ / INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Balaton északi és déli part
Keszthely és környéke
Hévíz és környéke
Tapolca és környéke
Marcali és környéke
Zalakaros és környéke
Zalaszentgrót és környéke
Balatonfenyves és környéke

MAGYARORSZÁG VEZETŐ INGATLANKÖZVETÍTŐ HÁLÓZATA megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Az állás betöltéséhez tapasztalat, képesítés nem szükséges.
2023-ban az Otthon Centrum, a szakma elsajátításához szükséges képzéseket és szakmai felkészülést biztosítja.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Külföldi munkatapasztalat, vendéglátó és pedagógus háttér.
Mi fiatalokat és idősebbeket is egyaránt szívesen látunk.
Előnyt jelent a jelentkezésnél az ingatlanok iránti átlagosnál magasabb érdeklődés és a szakmai fejlődésre való nyitottság.

Főbb feladatok, munkák

Az ingatlanközvetítés a 21. században tulajdonképpen emberekkel (az ügyfeleinkkel) való kapcsolattartást, figyelmet jelenti.
Azért dolgozunk, hogy eladóink és vevőink biztonságos és eredményes ügyintézését biztosítsuk.

Megbízóról

Magyarország legmegbízhatóbb, folyamatosan fejlődő, országos ingatlanközvetítő hálózata, 15 év tapasztalatának köszönhetően mára az piac vezető szereplőjévé vált az ingatlan- és hitelközvetítés terén.

Jelen hirdetés a Nyugat-Balatoni Otthon Centrum irodák kibővült tevékenysége miatt indokolt, mely terület országos hálózaton belül is kiemelkedő eredményeket produkál.

Amit kínálunk

Igazi, élő csapathoz tartozás
Kimagasló jövedelem
Szabad időbeosztás
Kreatív, eredményorientált munkavégzés
Országos hálózat hatékonysága és lendülete
Teljes betanítási program mentorral
Emberközeli képzések
Heti értekezletek, hogy munkatársunk naprakész legyen
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye

Zala megye

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.