INGATLANTANÁCSADÓ / INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Hazánk piacvezető ingatlan és pénzügyi közvetítő hálózata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Tapasztalat, képesítés nem szükséges
Legalább középfokú végzettség
Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
Eredmény és sikerorientált szemlélet
Határozott fellépés, jó megjelenés
Kiemelkedő munkabírás, kitartás, szorgalom
Alapfokú számítógépes ismeretek
Jogosítvány, gépkocsi

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent a jelentkezésnél az ingatlanok iránti átlagosnál
Magasabb érdeklődés és a szakmai fejlődésre való nyitottság
Eladói, kereskedelmi, vendéglátóipari tapasztalat
Biztosítási, banki területen szerzett tapasztalat
Külföldi munkatapasztalat, pedagógus háttér
Idegen nyelv ismerete

Főbb feladatok, munkák:

Ügyfelekkel való kommunikáció, kapcsolattartás
Feladat, hogy eladó és vevő egymásra találjon és az eredményes ügyintézés mindenki megelégedését szolgálja
Eladó és kiadó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
Ingatlanok bemutatása
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Folyamatosan megújuló irodai portfólió értékesítése
Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében
Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Megbízóról

Hazánk piacvezető ingatlan és pénzügyi közvetítő hálózata
Sikerünk titka a 18 éves tapasztalat, megbízhatóság, folyamatos fejlődés, elkötelezett országos értékesítői hálózat, a munkatársaknak biztosított modern irodai háttér, kellemes környezet

Amit kínálunk:

Szabad időbeosztás
Elméleti és gyakorlati segítséget nyújtunk, annak érdekében, hogy minél előbb sikeres legyél
Változatos, kreatív, kihívást jelentő munka
Kiemelkedő, átlagon felüli jövedelem
Karrierprogramunkon keresztül előre lépési és fejlődési lehetőség
Folyamatos és magas szintű képzési rendszer, szakmai fejlődés
Tanulási, betanítási időszakban folyamatos támogatás, a kezed fogva lesz, amíg szükségesnek látod
Jól működő, piacvezető országos franchise hálózat hatékonysága, biztosította előnyök: hatalmas ingatlan kínálat, óriási ügyfélkör, banki és jogi háttér
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzések helyei, területei (lakhely szerint):
Nagykanizsa és környéke
Zalakaros és környéke

Munkavégzés helye

Zala megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket