Budapesti Intézmény megbízásából a karbantartási csoport részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ

Pályázati feltételek:

Megfelelő szakirányú végzettség (vízszerelő, központi fűtésszerelő, gépszerelő és
egyéb épületgépészeti szakmák)
Magyar állampolgárság
Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Légtechnikai rendszerek, berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
Klímatechnikai rendszerek, berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
Hűtő, klíma és hőszivattyú berendezés szerelői végzettség
Kazánfűtő végzettség
Alapszintű számítástechnikai ismeret

Feladatkör:

Irodaházak, lakások épületgépészeti és azokkal összefüggő karbantartási feladatainak ellátása
Kisebb javítások elvégzése
Rendezvényeken ügyeleti feladatok ellátása

A jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű szakmai önéletrajzot
Végzettséget/képesítést tanúsító okirat(ok) másolatát
Bérigény megjelölést
Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Megjegyzés:
Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: “álláspályázat: Karbantartó”

Munkavégzés helye

Budapest

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.