KARBANTARTÓ / RAKTÁROS

A magyar pirotechnikai piacnak meghatározó szereplőjének a megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Olyan sokoldalú, gyakorlatias karbantartó-kertész munkatársat keresünk, aki elvégzi az eszközeink karbantartását, valamint biztosítja a raktárépületek állagmegóvását, rendben tartja azok környezetét. Részt vesz a raktári feladatok ellátásában, nem riad meg a fizikai munkától sem. Ideális jelöltünk a változatos munkakörben önállóan, a jó gazda szemével lát, és figyelmével felelősen gondozza a telephely értékeit.

Legfontosabb feladatok:
A cég eszközeinek karbantartása
A raktárépületek karbantartása, kisebb javítások elvégzése
A telephely környezetének kertészeti karbantartása (metszés, gallyazás, fűnyírás)
Közreműködés a raktári pakolásban és az árumozgatás során

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum középfokú, műszaki jellegű végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat, saját autó
Gyakorlatias gondolkodásmód
Vásárló-orientált viselkedés
Önálló, munkavégzés, megbízhatóság
Jó fizikai erőnlét
Eseti túlórák, hétvégi munkavégzés vállalása

Cégünk speciális tevékenysége miatt az alábbiak bármelyike előnyt jelenthet:

Pirotechnikus vagy pirotechnikai raktárkezelői végzettség
Érettségi
Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány (3324)
ADR vezetői engedély
Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
Rendezett munkakörülmények
Szakmai fejlődés lehetősége
Támogató munkatársak, családias közösség

Munkavégzés helye

8182 Peremartongyártelep, Hrsz: 06/75

Amennyiben a munkakör felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat küldd el a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.