KERESKEDELMI MUNKATÁRS

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Szeretnél csatlakozni egy fiatalos, dinamikus csapathoz, ahol a stabilitás és a fejlődés lehetőségei garantáltak?
Akkor itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk!

Az álláshoz tartozó elvárások:
Beszélt/írott angol nyelvtudás
MS Excel és más Office termék magas szintű ismerete
Problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás, jó szervezői, együttműködési készség
Kiemelkedő, önálló problémamegoldó és kommunikációs készség
Új ismeretek gyors elsajátítása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Egyéb nyelvek ismerete
Garázsipari gépek, szerszámok ismerete, műszaki beállítottság

Főbb feladatok, munkák:

Telefonos és e-mailes kapcsolattartás ügyfeleinkkel angol nyelven
Új ügyfelek felkutatása
Árajánlatok készítése, panaszok/reklamációk kezelése
Bejövő rendelések feldolgozása, számlázása, fuvarkövetési feladatok

Megbízóról

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás.
Palettájukon megtalálhatók: kompresszor, gumis gépek, hidraulikus emelők, levegős szerszámok, gépek.

Amit kínálunk:

Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör
Vidékről történő bejárás támogatása próbaidő lejárta után
Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalatszerzés
Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban
8 órás bejelentett munkaviszony, kimagasló fizetés

Munkavégzés helye

2142 Nagytarcsa, Petőfi Sándor u. 86.

Ha szeretnél dolgozni egy olyan cégnél, ahol fontos az egyéniséged és a munkád, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat és nettó bérigényedet a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket