Közép Európa egyik legmeghatározóbb papíripari- és energetikai komponenseket világszínvonalon gyártó vállalata  megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

LAKATOS

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

Szakirányú szakmunkás bizonyítvány
Műszaki rajz ismerete
3 műszakos munkarend vállalása

PÁLYÁZATI ELŐNYT JELENT:

Emelőgépkezelő végzettség

SZEREPKÖR & FELADAT:

Alkatrészek előkészítése, méretre vágás, köszörülés, fúrás, egyengetés
Termelési programban előírt alkatrészek, gyártmányok pontos, rajz szerinti összeállítása
Szerkezetek rögzítése, fűzése CO eljárás segítségével (tapasztalattól függően)
Gyártmányt kísérő és egyéb kiadott dokumentációk naprakész vezetése

MEGBÍZÓRÓL:
Közép-Európa egyik legmeghatározóbb energetikai komponenseket gyártó cége, amely elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra és egyéb nagyméretű és súlyú igényes, magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott.
A vállalat akár 150 tonnás szerkezetig képes gyártócsarnokon belül emelni.
Tevékenysége átfogja a teljes technológiai láncot a beérkezett nyersanyagok feldolgozásától, a hegesztésen, a hőkezelésen és a készreforgácsoláson át egészen a felületek kikészítéséig és készreszereléséig.
A cég több mint 300 munkavállalójának felkészültsége, kvalifikáltsága és az igényesen kialakított gyártóhelyek biztosítják a vevői elvárások maradéktalan teljesíthetőségét.

AMIT KÍNÁLUNK:

Széleskörű cafeteria rendszer, kiemelt juttatási csomag
Komplex bejárási támogatás vagy ingyenes szállás lehetőség
Kockázati baleset- és életbiztosítás
Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
Stabil multinacionális háttér, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

6060 Tiszakécske Dózsa telep 69.

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.