MARKETING SPECIALISTA

Pilótanélküli légijárművek értékesítésére szakosodott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tárd ki a szárnyaidat és repülj velünk!
Ha érdekel a drónok világa, és szeretnél részt venni az iparág fejlődésében, akkor itt a helyed!

Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?
Versenyképes juttatási csomag
Szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek
Innovatív környezet
Izgalmas projektek
Munka és magánélet egyensúlya
Laptop, telefon
Irodai masszázst biztosítunk
Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények
Modern, kellemes munkakörnyezet
Próbaidő után Home Office lehetőség

Mi vár rád a pozícióban?

Cégünk által képviselt Drone2B brand arculatának és marketing stratégiájának kreatív motorja vagy
Irányítod és menedzseled a webes és a közösségi média platformokon megjelenő tartalmat
Izgalmas blogbejegyzéseket és szöveges tartalmakat alkotsz
Hatékony e-mail marketing kampányokat hozol létre, hogy kapcsolatot teremtsünk az ügyfeleinkkel
Optimalizálod a keresőmotorokban való megjelenést
Elemzéseket készítesz, hogy értsük és optimalizáljuk a marketingtevékenységeinket
Promóciókat, rendezvényeket és kiállításokat szervezel
Riportokat, statisztikákat és vezetői jelentéseket készítesz, hogy bemutassuk a marketingteljesítményt és javaslatokat tegyünk a továbbfejlesztésre
Aktívan támogatod az értékesítési csapatot és részt veszel az exportértékesítésben
Figyeld a piacot és a versenytársakat, hogy mindig lépéselőnyben legyünk

Ezekkel a képességekkel rendelkezel:

Tárgyalási szinten beszélsz angolul
Google Adwords és Analytics ismerettel rendelkezel
Van tapasztalatod social media marketingben
Előny, ha grafikai ismeretekkel rendelkezel
Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
Precíz és pontos vagy
Talpraesett, proaktív és eredményorientált vagy

Munkavégzés helye

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 2.

Ha úgy érzed, Te vagy a mi emberünk, küldd el a email címre fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével, illetve pár sorban írd le nekünk, miért szeretnél nálunk dolgozni.

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.