MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Nemzetközi fuvarozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Amire szükséged lesz a feladatok ellátásához:

Szakirányú középfokú végzettségre és magabiztos gyakorlati szaktudásra (3-5 év releváns szakmai tapasztalattal)
Mérlegképes könyvelői végzettségre
A Microsoft Office programok ismeretére (különös tekintettel az Excel, valamint Word program magabiztos használatára)
Az általános szakmai elvárásoknak megfelelő precizitásra
Könyvelési gyakorlatra
Pontos, precíz, önálló munkavégzésre
Jó problémamegoldó képességre
Angol, vagy német nyelvtudásra (legfőképp írásbeli kommunikációhoz)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Ha a Pénzügyminisztériumnál a mérlegképes könyvelők regisztrált névsorában szerepelsz, vagy ha rövid időn belül a regisztrációt el tudod végezni

Feladataid lesznek:

Főkönyvi vegyes könyvelése
Kimenő és bejövő számlák teljes körű könyvelése
Bank és pénztár mozgások könyvelése
Bérszámfejtési adatok könyvelési feladása
Szerződések számviteli feldolgozása
Szerződések alapján számla kiállítása
Fizetési kötelezettségekkel kapcsolatos feladatok ellátása
Kimutatások, kalkulációk, pénzügyi jelentések készítése a vezetőség részére
Tárgyi eszköz analitika vezetése, aktiválások, értékcsökkenés havi főkönyvi könyvelése
Éves beszámolók készítése, évközi adatszolgáltatás a vezetőség, hitelintézetek részére

Megbízóról

2006-tól működő stabil vállalati háttér, családias környezetben!
A cég fő profilja a veszélyes áruszállítás, így ha TE is szereted az új kihívásokat, csatlakozz hozzánk!

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag
Izgalmas szakmai kihívások
Jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, tudásával és tapasztalataival járul hozzá a szervezet eredményeihez
Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.