METROLÓGUS, KALIBRÁLÓ ÉS VIZSGÁLÓ MÉRÉSTECHNIKUS

Mérőeszközök laboros és helyszíni kalibrálással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkakörhöz tartozó elvárások

Műszaki irányú, technikusi végzettség
Precíz munkavégzés, szakmai érdeklődés
Tanulási készség és elszántság
Magas szintű MS Office programcsomag ismeret
Önálló munkavégzés
B kategóriás jogosítvány
Budapest és környéki lakhely

Ideális jelölt

Az ideális jelölt kiismeri magát a mérőeszközök és az elektronika világában
Gyorsan képes megtanulni a mérések, vizsgálatok célját és átlátja a feladatokat
Jól kezeli a mérőeszközöket, képes elsajátítani a szakmai fogásokat
Magas szintű Word és Excel ismeretei vannak és precíz, igényes dokumentációt készíteni
Képes megtalálni a megfelelő hangot a megrendelőkkel
Kellő információ birtokában önálló, felelősségteljes munkát végez a Megrendelő telephelyén, országos lefedettséggel
A céget jól képviseli, pozitív benyomást képes magáról és a cégről közvetíteni
Dokumentációban precíz, pontos, tud számolni és a helyesírás sem okoz problémát neki
Jól fogalmaz írásban, képes rövid műszaki leírást készíteni

Egyéb kritériumok:
Fizikailag könnyű / közepes munka, ennek megfelelő fizikális állapot
Gyógyszeripari vagy vegyipari munkavégzést kizáró egészségügyi / mentális probléma nem lehet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Laboros munkatapasztalat
Műszeres mérésekkel kapcsolatos tapasztalat, ügyfélkapcsolattal
Angol nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák

Helyszíni kalibrálások végrehajtása (külső partnereknél)
Helyszíni vizsgálatok, mérések végrehajtása (külső partnereknél)
Kapcsolattartás és egyeztetés a megbízó képviselőjével a feladat lezárásáig
Mérési jegyzőkönyv / jelentés, kalibrálási bizonyítvány készítés
Mérőeszközök állapotának fenntartása

Megbízóról

Műszaki szolgáltatást, kalibrálást és műszeres vizsgálatokat, méréseket végez a partnerei, jellemzően vállalkozások részére
Akkreditált kalibráló és vizsgáló laboratórium
Mérőeszközök laboros és helyszíni kalibrálása
Gyógyszeripari berendezések és ellátórendszerek kvalifikálása
Szoftvervalidálás

Amit kínálunk

Teljes összegre bejelentett napi 8 órás főállás
Bejárási / utazási támogatás
Jutalmazási rendszer
Céges telefon és laptop

Jelentkezőket kizárólag budapesti vagy környéki lakhellyel rendelkezőket tudjuk érdemben fogadni 50 km-es körzetben!

Munkavégzés helye

Országosan budapesti központtal (XVII. kerület)

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.