MUNKAFELVEVŐ

Peugeot – Ford márkakereskedés és szerviz megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség
Szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:

Ügyfelek fogadása, igényeik felmérése, elvégzendő munkára árajánlat adása, határidők vállalása
Előjegyzés kezelése, műhelykapacitás folyamatos kihasználásának elősegítése
Garanciális javítások megfelelő dokumentálása (munkalapok, hibaleírások, stb)
Számlázás, kapcsolattartás ügyfelekkel
Adminisztráció, alkatrészek megrendelése

Amit kínálunk:

Biztos vállalati háttér 1997 óta
Korszerű eszközök, kulturált munkakörnyezet
Fizetés megegyezés szerint, versenyképes és bejelentett jövedelemmel
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Mobiltelefon

Munkavégzés helye

Vác

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket