MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Egri telephelyű építőipari cég megbízásából keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Amire a pozíció betöltéséhez szükséged van:

Középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Építőiparban szerzett szakmai tapasztalat
Önálló, felelősségteljes munkavégzés
Kiváló szervező, koordináló és feladatmegoldó képesség
Csapatmunka és együttműködési készség
Terhelhetőség, rugalmasság
B kategóriás jogosítvány
Heves megye és környéki lakhely

Jelentkezésednél előnyt jelenthet,de nem feltétel:

Felelős műszaki vezetői képesítés
ArchiCAD, AutoCAD ismeret

Főbb feladatok, munkák:

Rendelkezésre álló tervek alapján költségvetések beárazása
Beérkező ajánlatkérések megválaszolása, ajánlat adása
Tervdokumentáció feldolgozása, előkészítése építésvezetők számára
Megvalósítási ütemterv, záró dokumentációk elkészítésében, pénzügyi elszámolásban való részvétel
(felmérési naplók készítése)
A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, esetleges jelentések készítése
Anyagok árának bekérése, árajánlatkérés,beszállítók versenyeztetése, anyagrendelés

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Heves megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket