MŰSZAKI PROJEKT KOORDINÁTOR

A világ vezető outdoor médiavállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mit várunk el Tőled?

Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
Min. 2-3 év szakmai tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szinttű számítógépes ismeretek, MS Office stabil kezelése
Agilis személyiség
Asszertív kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
Önálló, felelősségteljes munkavégzés
Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség

Milyen feladatokban számítunk Rád?

Reklámtáblák engedélyezési eljárásával kapcsolatos ügyintézés
Kapcsolattartás a vállalat társosztályaival, ill. alvállalkozókkal, szakhatóságokkal, önkormányzatokkal
Helyszínbejárások, műszaki egyeztetések
Szerződések előkészítése, adminisztratív feladatok
Utcabútorok telepítésének koordinálása
Városfelmérések, helyszínek elbírálásában való részvétel
Innovatív megoldásokban való részvétel

Megbízóról

A világ vezető outdoor média vállalata, mely világszerte több, mint 80 országban folytat üzleti tevékenységet, a legmagasabb színvonalat biztosítva a hirdetőeszközök területén. Cégünk nagy hangsúlyt fektet a kreatív, egyedi ügyféligények megvalósítására, a márkák fejlődésére. Kiemelt, forgalmas helyeken található hirdetési felületeinkkel világszerte 410 millió embert érünk el naponta.
Lelkes csapatunkba Műszaki projekt koordinátor munkatársat keresünk.

Miért jó nálunk dolgozni?

Stabil, megbízható nemzetközi vállalati háttér
Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör, támogató vezetők
Közös csapatépítő programok, remek hangulat
Rugalmas munkaidő, heti 1 nap Home Office lehetőség
Cafeteria
Egészségbiztosítás és éves szűrővizsgálat
Céges telefon, laptop

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben jelentkezni szeretnél a pozícióra, kérünk, hogy mellékeld fényképes, szakmai önéletrajzodat, valamint jelezd havi bruttó bérigényedet a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.