MŰSZAKI TÁMOGATÓ

Új és használt haszongépjármű értékesítéssel, alkatrészellátással és szervizzel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú műszaki végzettség (felsőfokú előny)
Aktív német és/vagy angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez
Járműiparban szerzett releváns tapasztalat (szerelői, vevőszolgálati, munkafelvételi, stb.)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint, Word)
Pontos, precíz munkavégzés
Kiváló kapcsolatteremtő készség
Ügyfél orientáltság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Mérnöki végzettség
SAP ismeretek

Főbb feladatok, munkák:

Tehergépjármű javítással, karbantartással kapcsolatos speciális műszaki problémák megoldásában való aktív közreműködés (nem szerelői munka)
Támogatás nyújtása az innovatív szolgáltatások, telematikai rendszerek, garancia rendszerek és elszámolások, méltányossági kérelmek, eMobility program területén
Szakszervizek és kiemelt ügyfelek támogatása
Vevőszolgálatra érkező megkeresések fogadása és feldolgozása
Az ügyféligények gyors megvalósítása
Kapcsolattartás a központi MAN műszaki osztályával
Adminisztratív teendők: műszaki igazolások, elemzések, jelentések, tervek és ajánlatok készítés

Amit kínálunk:

Speciális javítási esetek
Változatos, kihívásokkal teli feladatok
Rendszeres tréningek
Cafeteria
Munkába járás támogatás
Munkavállalói ajánlási díj
Élet- és balesetbiztosítás.

Munkavégzés helye

Dunaharaszti

Fényképes önéletrajz megküldésével, illetve munkavégzés helyének a megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk pályázatát:

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket