PÁLYÁZATI REFERENS

Országos hálózattal rendelkező misszió megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú – elsősorban gazdasági – végzettség
Hazai és/vagy európai uniós pályázatok írásában és menedzselésében való tapasztalat
Releváns jogszabályok, eljárásrendek és útmutatók ismerete
Csapatmunkára való nyitottság és alkalmasság
Önálló munkavégzésre való alkalmasság
Jó alkalmazkodó és kommunikációs képesség
Jó problémamegoldó képesség, rugalmasság
Terhelhetőség, megbízhatóság, precízség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol nyelvtudás
Nemzetközi pályázatok írásában és menedzselésében való tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

A hazai és európai uniós pályázatok figyelemmel kísérése, potenciális pályázati lehetőségek felkutatása
Pályázatok összeállítása, előkészítő tevékenységek koordinálása, a pályázat benyújtása
Hazai és uniós projektek koordinálása, operatív működtetése, projektek előrehaladásának segítése
A projektek végrehajtásához szükséges szakmai-, pénzügyi koordinációs és adminisztratív feladatok ellátása
Beszerzések lebonyolítása a pályázati szabályozások alapján
Pályázatkezelő rendszerek mindennapos használata
A projektek megvalósításával összefüggő dokumentumok ellenőrzése, pályázati kiírásban és támogatási szerződésben meghatározott kritériumok szerinti összeállítása, megfelelőségének vizsgálata.
A projekteket érintő külső ellenőrzések koordinálása, a határidők betartásának és a kimenő dokumentumok tartalmának figyelemmel kísérése
A pályázatokkal összefüggő monitoring tevékenység ellátása, a projektek mindenkori helyzetének, státuszának felügyelete
Napi kommunikáció a projekteket irányító és a megvalósításban résztvevő munkatársakkal.

Megbízóról

Tevékenységi területei kiterjednek az ország egész területére, valamint a Kárpát-medencére.
A szervezet nemzetközi kapcsolatai is igen kiterjedtek, és több civil szervezet, gazdasági társaság és egyéb szervezet is áll a tulajdonában.
Széles körű tevékenysége kapcsán számos hazai és uniós forrású projektet valósított meg, és az új ciklusban megjelenő pályázatokban is tervez indulni.
A megnövekedett munka ellátására a szervezet Projekt Igazgatóságán dolgozó csapat bővítésére keresünk munkatársat

Amit kínálunk:

Munkavégzés egy megbízható, fejlődő szervezetnél
Versenyképes fizetés
Megbecsülés
Szeretetteljes, jó hangulatú csapat
Családbarát munkahely

Munkavégzés helye

Békés

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.