SALES ÉS MARKETING MUNKATÁRS

Elektromos kerékpárok és akkumulátorok forgalmazásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalkozás megbízásából keresünk online és személyes értékesítéshez munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

2-3 éves értékesítési tapasztalat
Általános online marketing ismeretek
Angol nyelv társalgási szintű ismerete (munkavégzéshez szükséges)
Budapesti lakóhely
Stratégiai gondolkodás, ügyfélközpontúság
Önálló munkavégzésre való képesség
Jó tárgyaló képesség, diplomáciai érzék, precizitás, megbízhatóság, taníthatóság

Főbb feladatok, munkák:

A cég által forgalmazott elektromos kerékpárok és akkumulátorok értékesítésének segítése
A cég online média felületeken történő megjelenésének támogatása
Piaci árak és piaci megjelenés figyelése
Online megjelenés javítása, egyeztetés az online marketing kivitelezőkkel
Viszonteladókkal való kapcsolattartás
Új viszonteladó partnerek bevonása telefonon, esetenként személyesen
Kiállításokon való részvétel (külföldön is)
Piaci visszajelzések elemzése

Amit kínálunk:

Alkalmazotti jogviszony
Nettó 400.000 Ft/hó alapfizetés
Jutalék / bónusz mértéke: (2-5%)
Bérlet tömegközlekedésre vagy saját autó használata esetén költségtérítés, külföldi utazások költségtérítése
Céges telefon, céges laptop
Támogató irodai légkör

Munkavégzés helye

Budapest / Pest megye

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.