Tokaji borvidéken egyedülálló kastélyszálló megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZAKÁCS

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség, 1-2 éves szakmai tapasztalat (pályakezdő szakácsok jelentkezését is szívesen várjuk!!)
Helyi és regionális ételek ismerete
Terhelhetőség, jó stresszbíró képesség
Pontos és precíz munkavégzés
Megbízhatóság, önállóság
Ápolt és higiénikus megjelenés

Főbb feladatok, munkák:

Á la carte ételek elkészítése, tálalása
Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
Nagykonyhai berendezések üzemeltetése
Segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása

Megbízóról

A Tokaji borvidéken egyedülálló cháteau-stílusú birtokközpont, amely a kastély, szőlő és pincészet szoros együtteseként jött létre.
A Terézia-kert közepén, festői környezetben, öreg fák között található négycsillagos kastélyszálló húsz kétágyas szobával, és egy lakosztállyal várja a pihenésre vágyó vendégeket.
A kényelmes és szép fotelek, antik bútorok, régi festmények és a velencei csillárok 19. századi milliőt idéznek fel

Amit kínálunk:

Hosszútávú, biztos hátterű, hivatalosan bejelentett munkalehetőséget biztosítunk
Megbecsülve és tisztelve érzed magad a munkahelyen
Versenyképes és ösztönző juttatási rendszert biztosítunk: tapasztalattól függően nettó alapbér 1.600-2.000 Ft/óra
Tervezhető munkabeosztás
Egyéb ösztönző juttatásokat biztosítunk: cafetéria, szerviz díj
Útiköltség térítés
Festői környezetben, fiatal, lendületes csapatban dolgozhatsz
Folyamatosan támogatunk, elismerünk és segítünk a fejlődésben, hogy tökéletesen végezhesd a munkád

Munkavégzés helye

Tarcal, Terézia kert 9.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket