SZAKÁCS / TÁLALÓ SZAKÁCS

Hegyeshalmi Paprika Csárda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Precíz, megbízható munkavégzés
Fizikai teherbírás a munka jellegéből adódóan
Munkájára és személyi higiéniára való igényesség, szenvedélyektől mentes életvitel

Főbb feladatok, munkák:

Alapanyagok feldolgozása és előkészítése
Ételek előírás szerinti elkészítése, adagolása, tálalása, csomagolása
Együttműködés a kisegítő személyzettel és felszolgálókkal

Amit kínálunk:

Stabil munkalehetőség nagymúltú vendéglátóhelyen
Kiemelt bérezés
Munkába járás támogatása
Személyzeti étkezés
Munkaruha

Munkavégzés helye

Hegyeshalom

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.