SZÉLESFORMÁTUMÚ NYOMTATÓ OPERÁTOR

A reklám- és nyomdaipar területén működő, folyamatosan fejlődő vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Vektorgrafikus programok (corel, illustrator) és photoshop legalább alapszintű ismerete
Jó műszaki érzék
Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Megbízhatóság, szorgalom, kitartás
Nyomdai gyártásban szerzett jártasság
1-3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Reklámipar területén szerzett tapasztalat, több éves gyakorlat
Széles formátumú nyomtató/plotter-üzemeltetési tapasztalatok
Műszaki végzettség és szemlélet
Angol/német – Alapfok/társalgási szint
Onyx RIP ismerete

Főbb feladatok, munkák:

Szélesformátumú nyomtató berendezések működtetése
Anyagok nyomtatásra előkészítése
Együttműködés a gyártási folyamatban résztvevő munkatársakkal
Minőség-ellenőrzés a gyártás folyamatában

Megbízóról

Digitális nyomtatással és dekorációval foglalkozó vállalkozás.
A cégcsoportban teljes körű nyomdai kivitelezést biztosítanak ügyfeleiknek (ofszet, íves digitális, reklámajándék, stb.). Ecosolvent és UV nyomtatókkal rendelkeznek, a géppark folyamatosan fejlődik.
Munkatársaikat hosszú távra keressük, éppen ezért fontos számukra az önképzés, a fejlődésre való nyitottság.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszútávú munkahely
Mobiltelefon
Túlóra elszámolása/kifizetése

Fiatal csapatuk közvetlen munkahelyi légkörben várja új tagját!

Munkavégzés helye

1194 Budapest, Iparos utca 5.

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.