SZERELŐ / SZERVIZTECHNIKUS

Különleges gépjárművek tervezésével és építésével foglalkozó cég megbízásából, gödöllői telephelyére (Gödöllői Ipari Park) keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség (járműszerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépjármű technikus, elektronikai műszerész, autóvillamossági szerelő)
B kategóriás jogosítvány
Önálló munkavégzés
Problémamegoldó készség
Megbízhatóság, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Autóipari diagnosztikában szerzett tapasztalat
Autóvillamossági területen szerzett tapasztalat
Emelőgépkezelői jogosítvány
C kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:

Új emelőgépek (daruk, kosaras emelők, konténeremelők) járműre történő felszerelése és elektromos, hidraulikus bekötése
Szervizre érkező emelőgépek ellenőrzése, karbantartása (kötelező szervizek), javítása, hibakeresés
Alkalmanként külső helyszínen történő munkavégzés (kiszálló szervizek)

Megbízóról

A különleges gépjárművek tervezésére és építésére 2003-ban megalapított cég elsődleges célja a tökéletes jármű-, felépítmény kompozíció megalkotása, Ügyfeleik igényeinek maximális kielégítése.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, 100% bejelentett munkaviszony
Cafeteria
Munkába járás támogatás
Munkaruha csomag biztosítása
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Modern, korszerű munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
1 műszakos munkarend (7:30-16:00)
Szabad hétvégék

Munkavégzés helye

2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám körút 8.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.