SZOLGÁLTATÁSIKÖZPONT VEZETŐ

Budapesti Intézmény megbízásából a Kutatóház és Etele Szolgáltatási Központ részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályázati feltételek:

Középfokú végzettség
Létesítménygazdálkodási-, üzemeltetési-, vagy gondnoksági területen szerzett 3 éves tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
Magyar állampolgárság
Büntetlen előélet

Elvárt kompetenciák:
Jó kommunikációs készség írásban és szóban
Jó konfliktuskezelő készség
Motivációs ismeretek
Mobilizálhatóság
Proaktív és kreatív problémamegoldó képesség
Döntéshozási képesség, felelősségvállalás
Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Műszaki képesítés
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:

Az igazgatóhelyettes irányítása és ellenőrzése mellett a gondnoksági feladatok ellátása, valamint az alárendelt munkakörű alkalmazottak munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése.
Ingatlan- és szervezetüzemeltetési, karbantartási, hibajavítási feladatok ellátásának szervezése (az elektromos és az épületgépészeti feladatok kivételével), hibabejelentés, a karbantartás és az elvégzett javítások ellenőrzése és igazolása.
Tűz- és vagyonvédelmi berendezések üzemi állapotának biztosítása, meghibásodás esetén az illetékes műszaki ügyintéző tájékoztatása.
Karbantartási, takarítási és egyéb teljesítések ellenőrzése, számlák szakmai igazolása.
Kapcsolattartás a karbantartó és egyéb szolgáltatást végző vállalkozókkal, a Karbantartási Csoporttal, a szerződések megkötésének, módosításának kezdeményezése a gondnoksági osztályvezető felé.
Ügyiratkezelés, a szükséges adminisztráció elvégzése, nyilvántartások vezetése, valamint a készpénzellátmány kezelése.
A gondnoksághoz tartozó elszámolási kötelezettséggel átvett MTA LGK munka- és védőruhák nyilvántartása, valamint közreműködés a tárgyi eszközök, ill. a személyes használatra átadott eszközök nyilvántartásában.
Közreműködés a selejtezésekben, a leltározás előkészítésében, felvételében és ellenőrzésében a leltározási ütemterv szerint. A tárgyi eszközgazdálkodó munkájának segítése a leltárfelvétel során.
Együttműködés a rábízott épületekben elhelyezett akadémiai intézetekkel és egyéb külső szervezetekkel, bérlőkkel.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Próbaidő: 4 hónap

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű szakmai önéletrajzot, motivációs levelet
Végzettséget, képesítést tanúsító okirat másolatát
Kamarai nyilvántartási számot, szakterületi besorolást
A pályázó nyilatkozatát arról, hogy az eljárásban résztvevők a pályázat anyagát megismerhetik

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: “álláspályázat: szolgáltatásiközpont-vezető”

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket