TARGONCAVEZETŐ

Vas- és színesfém hulladék kereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Dízel üzemű targonca vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben, fémhulladék telepen szerzett tapasztalat
Monotonitást tűrő képesség

Főbb feladatok, munkák:

Fémhulladék válogatása, bontása, rakodása, bálázása, pántolása
Egységrakat rakása

Megbízóról

2000. novembere óta foglalkozik vas- és színesfém hulladék kereskedelemmel, illetve elektronikai hulladék és műanyag hulladék begyűjtésével és feldolgozásával.

Amit kínálunk:

Normál egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig 7:30-15:30-ig
Nettó 270.000 Ft/hó induló bérezés, utazás költségtérítés (helyi járatos buszbérlet, vagy gépkocsi üzemanyag hozzájárulás)
Munkavégzéshez szükséges ruházatot biztosítjuk (bakancs, kesztyű, munkaruha)

Munkavégzés helye

Iszkaszentgyörgy

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.