TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Vendéglátóipari cégcsoport megbízásából keresünk miskolci munkavégzéssel teljes munkaidős, változó munkarendben új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Középfokú végzettség
Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Rugalmasság
Változó munkarend hétköznapi/hétvégi akár esti műszak

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Call centerben szerzett tapasztalat
Angol nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák

Adminisztráció
Beérkező megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
Megrendelői panaszok kezelése szóban és írásban
Feladatok továbbítása az illetékes kollégáknak

Megbízóról

Magyar tulajdonban lévő, 10 éve a vendéglátóipari szektorban tevékenykedő, kereskedelmi és különböző logisztikai szolgáltatásokat nyújtó cégcsoport tagja.
Versenyképességüket modern és magas színvonalú megoldásokkal, valamint környezettudatos szemléletünkkel biztosítják.
Ezzel az attitűddel azonosulni tudó szakembert keresnek csapatukba.

Amit kínálunk

Azonnali munkalehetőség
Versenyképes bérezés
Stabil munkáltatói háttér
Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Miskolc

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát nettó munkabér igény megjelölésével “Ügyfélszolgálati munkatárs – Miskolc” tárggyal a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.