TERMÉK PORTFOLIÓ MENEDZSER ÉS SALES TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

A hazai Hi-Fi audio piac egyik jelentős szereplője és a streaming alapú digitális zenehallgatás elismert szakértője megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mikor érdemes hozzánk jelentkezned?

Ha legalább érettségivel rendelkezel,
Ha audiofil, és/vagy technológia rajongó-, hozzáértő vagy,
Ha szereted az innovatív technológiákat és mesterien kiigazodsz a digitalizáció világában,
Ha készségszintű Excel, Office programok és smartphone ismereteid vannak,
Ha legalább középszinten tudsz angol nyelven kommunikálni,
Ha van kereskedelmi és értékesítési tapasztalatod a magasszintű audio készülékek, vagy éppen a robotika területén vagy éppen ezek a hobbijaid,
Szívesen dolgozol közösségben és szeretsz – adott esetben -ügyfelekkel is foglalkozni,
Van kereskedelmi és/vagy e-kereskedelmi tapasztalatod,
Jól átlátod a feladatokat, a priorizálás, határidők betartása nem okoz gondot számodra,
Analitikus és feladatorientált személyiség vagy,
Jól eligazodsz a számok világában,
A kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség szerepel a repertoárodban,
A kihívásokat nem stresszként, hanem lehetőségként éled meg,

Előnyben részesítünk:

Ha már tapasztalt szakértője vagy a területek valamelyikének
Ha van szakirányú diplomád
Ha legalább 3 éves tapsztalatod van hasonló munkakörben
Ha a XIII kerületben, vagy annak közelében laksz.
Ha vannak vezetői képességeid és középtávon vezetővé is válnál, annak felelősségét vállalva.

Milyen feladatokban számunk Rád?

Mind beszerzési, mind pedig értékesítési oldalon a rád bízott márkák és termékportfólió adat gondozása és naprakészen tartása, az online és SEO kompatibilis webes termékleírások készítése, a termékek hasznosságának megértése alapján.

Gyártói kapcsolattartás, rendelések összeállítása és ügyintézése
Értékesítési argumentációk, termékbemutató anyagok (prezentációk) készítése a marketing és/vagy társosztályok, kommunikációs ügynökségünk részére
Árazási javaslatok készítése a cégstratégia mentén
Márka és termékportfolió piaci igényekhez történő kialakítása
Szoros együttműködés a társterületekkel (Marketing, Logisztika, Pénzügy)
Értékesítési, jövedelmezőségi tervek valamit egyéb üzleti KPI-ok teljesítése
Piacelemzés, trendek felismerése,

Miért fogod szeretni, hogy nálunk dolgozol?

Munkád sikerességével és ahhoz kapcsolódó felelősségvállalási hajlandóságoddal arányos jövedelmet kínálunk és állandó fejlődési lehetőséget.
Imádni fogod a különleges, és exkluzív forgalmazásunkban lévő termékeinket,
Mesterséges Intelligencia támogatású informatikai rendszereinkben gyors és hatékony munkavégzést, motiváló sikereket érhetsz el.
Egy nemzetközi terjeszkedést építő csapat sikeres tagja lehetsz
Olyan széleskörű szakmai ismeretekre tehetsz szert, mely a gyártótól a fogyasztóig enged rálátást a folyamatokra
Közvetlen hatással leszel a munkáddal a vállalat eredményességére
Stabil háttér biztosítja számunkra a nyugodt munkavégzést
Folyamatosan tanulhatsz nálunk, ehhez minden segítséget megadunk a betanulás és az azt követő időszakban is
A munka során aktívan tudod az angol nyelvet használni szóban és írásban is
Márkák és azok teljes termékportfóliójának gondozása lesz a fő feladatod
Egyszerre hasznosíthatod tárgyalóképességed és analitikus oldalad a pozícióban
Elegáns irodai / bemutatótermi környezetben dolgozhatsz családias hangulatban a XIII kerület frekventált részén, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető helyen

Megbízóról:
Családias, számos működési területén automatizált magyar KKV vállalkozás, amely magas színvonalú konzumer és pro audio, valamint oktatási és szolgáltató célú robotikai termékek kereskedelmével és koncepciófejlesztésével foglalkozik.

Termékeit Magyarország mellett 2023 augusztusától egész Európában és egyes tengerentúli piacokon is forgalmazza, B2C online platformokon.

Muzix Audio márkanév alatt a hazai Hi-Fi audio piac egyik jelentős szereplője és a streaming alapú digitális zenehallgatás elismert szakértője, több mint 30 márka exkluzív képviselete.

MZX Robotics márkanév alatt a hazai oktatási robotikai piac kiemelt szereplője és új robotikai szolgáltató területeket fejleszt, melyeket B2B és B2C e-commerce csatornákban is értékesít.

Ha szereted a csúcsminőségű audiofil élményt és értesz a zenehallgatás modern formáihoz, technológiáihoz, vagy érdekel a robotika és szívesen foglalkoznál a jövővel, a rád bízott márkák és termékek gondozásával, nálunk a helyed, Budapest XIII kerületében, a Forgách utcai metró megállótól 5 perc sétára.

Ha érdekelnek a pozíciók és területek, jelentkezz hozzánk egy
fényképes önéletrajzzal,
rövid motivációs levéllel, és
bérigényed megjelölésével,

hogy értsük, mely területen tudnál sikeres tagja lenni a csapatunknak!

Addig is: May the Muzix be with you!

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.