ÜGYFÉLMENEDZSER

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő, a hazai képzési piacon vezető szerepet betöltő, a legszélesebb oktatási portfólióval rendelkező vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Téged keresünk, ha az alábbiakból magadra ismersz:

Min. 3 év értékesítésben szerzett tapasztalat
Középfokú angol nyelvtudás
Felsőfokú végzettség
MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
Stratégiai gondolkodás, ügyfélközpontúság, projektmenedzsment skillek
Önálló munkavégzésre való képesség
Kiemelkedő tárgyalási képesség, diplomáciai érzék
B kategóriás jogosítvány és gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Képzés, értékesítés területen szerzett tapasztalat

Az új munkatárs feladatai:

Informatikai oktatások, vezetői és készségfejlesztő tréningek, képzési csomagok prezentálása és értékesítése
Kizárólag nagy és középvállalati ügyfelek részére történő, proaktív értékesítés és kapcsolattartás
Konzultatív értékesítés
Piac- és versenytárs figyelés / elemzés
Ügyfél igények folyamatos felmérése, az elégedettség növelése, fejlesztési lehetőségek lekövetése a termékmenedzserekkel
Új ügyfelek akvirálása megfelelő ajánlati portfolióval, adatbázis alapján
Az adott top ügyfelekre szabott középtávú értékesítési stratégia kialakítása és végrehajtása

Amit mi kínálunk az új Munkatársnak:

A munkavégzéshez szükséges magas minőségű környezet és eszközök
Kihívások, prémium ügyfélkör, folyamatos megújulás
Alkalmazotti jogviszony
Bruttó 700.000 Ft/hó alapfizetés
Jutalék / bónusz 2-3 hó/év – célteljesítéstől függően
Fejlődési és karrier lehetőség
Próbaidő után céges autó
Céges telefon, laptop

Munkavégzés helye

Budapest

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.