ÜGYVITELI MUNKATÁRS (Bér- és pénzügyi terület)

Budapesti érdekképviseleti szervezet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Bér- és TB ügyintézői végzettség
A munkaügyi feladatok átfogó ismerete
Precíz, határidőre történő munkavégzés
Új ismeretekre való nyitottság
A munkavállalókkal való együttműködő, nyitott kommunikáció
Betanulás után önálló munkavégzés
Terhelhetőség, rugalmasság
Személyes jelenlét

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A Tensoft könyvelőprogram ismerete
Az akkreditációs bértámogatási rendszer alapos ismerete
Jogosítvány és vezetői gyakorlat
Megváltozott munkaképesség

Főbb feladatok, munkák:

Munkavállalók be- és kijelentése
Munkaszerződések, megbízási szerződések és munkaköri leírások készítése
Bérszámfejtés, táppénz, csed-, gyed-igénylés
Akkreditációs bértámogatási rendszerrel kapcsolatos ügyintézés
A kapcsolódó dokumentáció szakszerű és pontos vezetése
Kimutatások készítése
Kapcsolattartás a munkavállalókkal

Megbízóról

A Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége felvételt hirdet bér- és munkaügyi feladatokat ellátó ügyviteli munkatárs felvételére. Előnyt jelent az akkreditációs bértámogatási rendszer ismerete.

A Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége (MVGYOSZ) több mint egy évszázada képviseli és szolgálja országos szinten a magyar látássérült embereket.
Érdekképviseleti munkáján túl számos szolgáltatással járul hozzá a vak és gyengénlátó emberek minden területet érintő egyenlő esélyű hozzáféréséhez.

A meghirdetett munkakör az MVGYOSZ munkavállalóinak bér- és munkaügyi ügyintézését foglalja magában.

A feladatok ellátására olyan személy, leendő munkatárs jelentkezését várjuk, aki a számok mögött látja az embereket és a számunkra fontos ügyeket is. Jelentkezzen, ha nem jelent gondot a határidők betartása, ha a precizitás, pontosság nem csak bevett szófordulatokat jelentenek önnek, és ha tudásával szívesen hozzájárulna az érdekképviseleti szervezet kiegyensúlyozott működéséhez.

Amit kínálunk:

Jól megközelíthető budapesti munkahely
Stabil szervezeti háttér, hosszú távú munkalehetőség
Teljes munkaidős foglalkoztatás
Felelősségteljes, komplex feladatkör
Támogató szakmai légkör

Munkavégzés helye

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és bérigényét a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket