ÜZLETI ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

A hazai biztosítási piac egyik legerősebb, legdinamikusabb és egyben nagy múltú cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Érettségi bizonyítvány
Értékesítési szakmai tapasztalat
Számla képesség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Pontos, precíz munkavégzés
Érdeklődő, nyitott, együttműködő személyiség
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Ügyfélközpontúság
Saját laptop/notebook

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Pénzügyi szakterülethez tartozó tanulmányok
Felsőfokú végzettség (diploma)
Saját gépkocsi

Főbb feladatok, munkák

Ügyfélszolgálati teendők ellátása
Az ügyfelek biztosítottsági állapotának a felmérése
Ügyfelek számára ajánlatok, a nekik megfelelő biztosítási és pénzügyi szolgáltatások összeállítása
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélbázis kialakítása
Új ügyfél szerzés

Amit kínálunk

Személyes és online képzések
Képzés, betanítás mentor munkatárssal
Biztosítási és banki szolgáltatások értékesítési lehetősége
Válságálló szakma
NEXT szemlélet
Garantált összegű alapjövedelem
Ezen felül teljesítménytől függő havi jutalék
Összhang munka és magánélet között

Munkavégzési információ:
Lakhely szerint – Zalaegerszegi, nagykanizsai,keszthelyi vagy zalaszentgróti irodában

Munkavégzés helye

Zala megye

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.