VARRÓ / VARRÓNŐ

Győri székhelyű autóipari beszállító cég megbízásából móri gyárába, hosszú távú munkavégzésre munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

8 általános iskolai végzettség
2 műszakos munkarend vállalása
Ipari varrógépen szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szakirányú szakképesítés és autóiparban szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Üléshuzatok varrása ipai varrógépen

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség
Betanulás lehetősége
Extra juttatások (darabbéres ösztönző, jelenléthez kötött ösztönző)
Modern, klimatizált munkakörnyezet
Családias légkör
6 hónap után önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Bérezés:
Végzettség és szakmai tapasztalat alapján, megegyezés szerint

Buszjárat az alábbi 6 útvonalakon:
I. Mór
II. Veszprémvarsány, Bakonyszentkirály, Csesznek, Dudar, Bakonycsernye
III. Ősi, Várpalota, Inota, Székesfehérvár, Kincsesbánya, Fehérvárcsurgó
IV. Pusztavám, Bokod, Oroszlány
V. Aka, Ászár, Kisbér, Bakonysárkány, Felsődobos
VI. Bodajk, Csákberény, Söréd, Csókakő

Munkavégzés helye

Mór

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket