Dél-németországi kisvárosban, csendes környezetben található modern üzembe azonnali kezdéssel felveszünk gyakorlott varrónőket és cipőfelsőrész-készítőket az alábbi pozícióba:

VARRÓNŐ

Az álláshoz tartozó elvárások

Több éves üzemi gyakorlat ipari varrógépen
Alkohol és drog mentes, józan életmód

Német nyelvtudás NEM SZÜKSÉGES!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Üléshuzat és bútorszövet varrásában szerzett gyakorlat

Főbb feladatok, munkák

Prémium műszaki textília varrása magas színvonalon a varrodavezető utasításainak megfelelően

Amit kínálunk

Nyugodt, kisvárosi környezet
Német szakmunkás órabér, túlóra lehetőséggel;
Teljes munkafelszerelést és betanítást ingyen biztosítunk.
Utazási támogatás, költségtérítés
Magyar nyelvi közösség
Prémium bérezési rendszer, folyamatosan emelkedő fizetések
Kis létszámú, családias munkahely
Térítésmentes bérlakás a munkahely közelében
Rugalmas szabadságolás
Teljes német bér a szabadság idején
Béradó visszaigénylés

Bérezés:
Bruttó 850.000-900.000 Ft/hó

Munkavégzés helye

Dél-Németország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket