VILLANYSZERELŐ

Német partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Villanyszerelői szakképesítés és tapasztalat
Kommunikációképes német nyelvtudás (A2-B1)
Saját autó szükséges a bejáráshoz

Főbb feladatok, munkák

Ipari gépek, berendezések mechanikus és villamos karbantartása, csatlakozó vezetékek, kábelek bontása, rögzítése, mechanikai sérülések elleni védelem kialakítása

Amit kínálunk

Német bejelentett határozatlan idejű munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
Fizetés bruttó 16,50 euro/óra
Szállás INGYENES önálló lakásokban, fizetve cégünk által az első 6 hónapban
Sikeres interjú esetén azonnali kezdés és lehetőség heti előleg felvételre
2 illetve 3 műszakos műszakrend

Munkavégzés helye

Németország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el német nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.