VILLANYSZERELŐ

Villamos rendszerek kivitelezésével és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Tervrajzok olvasásának és értelmezésének képessége
Önálló munkavégzés
Csapatmunkára való hajlandóság
Lelkes, elhivatott mentalitás
Precíz és felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szerelésvezetői szerepvállalás (tapasztalt szakember esetén)
B kategóriás jogosítvány
Olaj- és gázipari jártasság
Tűzvédelmi szakvizsga megléte

Főbb feladatok, munkák:

Ipari területen erősáramú villamos kivitelezés és karbantartás
Villamos alapszerelés kiépítésében való közreműködés
Nyomvonalépítés
Erősáramú kábelek bekötése
Kapcsolási rajz olvasása
Hibakeresés
Norma szerinti villámvédelem kiépítés

Megbízóról

Fő profilja a villamos rendszerek kivitelezése és karbantartása
Villamos energia ellátó rendszerek és villámvédelmi rendszerek tervezése
Biztonságtechnikai felülvizsgálatok és létesítmények, technológiák komplett villamos energiaellátó rendszerek üzemeltetése, karbantartása.

Amit kínálunk:

Hosszútávú, stabil, bejelentett munkahely
Egyműszakos munkarend (hétfőtől péntekig: 7:00-15:20)
Munkaruházat és munkavédelmi felszerelések biztosítása
Összetartó csapat, kellemes munkakörnyezet
Betanulási idő biztosítása
Cafeteria (szabadon választható elemekkel)
Egészségbiztosítási lehetőség a hűségprogramunk alapján
Továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye

6750 Algyő, JURA Ipari Park

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.