VILLANYSZERELŐ / VILLANYSZERELŐ SEGÉD

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk budapesti és debreceni munkaterületre munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Amit kérünk a villanyszerelőktől:
Szakirányú végzettség
Legyen megbízható, lojális, pontos
Előny a B kategóriás jogosítvány, saját jármű

Amit kérünk a segédektől:
Legyen pontos, terhelhető
Nem gond, ha nem rendelkezik szakképesítéssel

Főbb feladatok, munkák

Az építési területek jellege: kórház, csarnok, iskola stb.
Újépítés áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, kábeltálca, védőcső stb.
Vezetékezés, kábelezés
Szerelvényezés
Kapcsolószekrények telepítése, beüzemelése
Villamos gépek bekötése stb.

Amit kínálunk

Stabil munkahely
Kiszámítható munkavégzés
Korrekt jöveledelem
Munakvégzéshez szükséges, minőségi szerszámok biztosítása
Munkaruha

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát:

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.