ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

Különleges gépjárművek tervezésével és építésével foglalkozó cég megbízásából, gödöllői telephelyére (Gödöllői Ipari Park) keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Min. szakirányú középfokú végzettség / Min. középfokú műszaki végzettség
B kategóriás járművezetői engedély
Középfokú – kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Robbantott ábrás alkatrész keresésben szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítógép ismeret
Önálló munkavégzés
Problémamegoldó készség
Megbízhatóság, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Releváns szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Az ügyfelek részéről beérkező igények kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése, kapcsolattartás
Beérkező alkatrészek átvétele, bevételezése
Belföldi, külföldi szállítások lebonyolítása
Együttműködés a hazai és nemzetközi beszállítókkal, gyártókkal
Szükséges alkatrészek kiválasztásában, megrendelésében való közreműködés
Raktárak felügyelete
Készletellenőrzés, leltározás, részvétel a teljes raktározási folyamatban

Megbízóról

A különleges gépjárművek tervezésére és építésére 2003-ban megalapított cég elsődleges célja a tökéletes jármű-, felépítmény kompozíció megalkotása, Ügyfeleik igényeinek maximális kielégítése

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, 100% bejelentett munkaviszony
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Modern, korszerű munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Kihívást jelentő, változatos munka
Munkába járás támogatás
Cafeteria

Munkavégzés helye

2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám körút 8.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.