ÉPÜLETGÉPÉSZ ÜZEMELTETÉSI MÉRNÖK

Vagyonkezeléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú épületgépész szakirányú végzettség
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Előnyt jelent, ha rendelkezik munkavédelmi, illetve tűzvédelmi szakirányú végzettséggel
TERC, Excel, Word, Outlook felhasználói kezelése
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Építőipari kivitelezésben vagy tervezésben szerzett műszaki tapasztalat
Dokumentációkezelésben, hivatalos levelezésben való jártasság
Alapvető jogi ismeretek

A gépész üzemeltetési mérnök főbb feladatai:

Vagyonkezelő kezelésébe tartozó intézmények: bölcsődék, óvodák, uszodák, sportlétesítmények, orvosi rendelők, stb. zavartalan működéséhez szükséges feltételek megteremtése
Az intézményekben megtalálhatók a korszerű épületgépészeti kialakítások (pl.: hőszivattyús rendszerek, napkollektoros rendszerek, felület hűtés-fűtés, stb.), valamint a hagyományos kialakítások egyaránt
Az üzemeltetéshez szükséges karbantartásokat szerződött alvállalkozók végzik, az elvégzett karbantartási munkát személyesen kell ellenőrizni és igazolni a karbantartási szerződésekben megfogalmazottak maradéktalan teljesítése esetén
Karbantartási, hibaelhárítási és üzemviteli feladatok szakmai támogatása
Különös figyelemmel kell kísérni a garanciális javításokat, együttműködve a garanciális ügyintézővel
Javaslattétel az elavult gépészeti berendezések felújítására, cseréjére, részvétel az új kialakítás megtervezésében
Energiafelhasználás optimalizálása, energia-megtakarítási javaslatok készítése
Jogszabályok, szabványok és irányelvek követelményeinek nyomon követése és aktualizálása
Részvétel a projekt szintű felújítások lebonyolításában

Amit kínálunk:

Változatos munkakört
Biztos hátteret
Külön megállapodás esetén szolgálati lakást tudunk biztosítani
Jövedelem megegyezés alapján

A munkakör célja:
A Műszaki Igazgatóság szervezeti egységéhez rendelt, önkormányzati fenntartású intézmények épületgépészeti rendszereinek üzemeltetése.

Munkavégzés helye

1107 Budapest Ceglédi utca 30.

Amennyiben a munkakör felkeltette az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, a bruttó jövedelemigény megjelölésével, illetve a benyújtandó iratokkal az email címre várjuk.

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.