SZERVÍZTECHNIKUS

Épületüzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye:
Budapest

Szeretnél egy profi összetartó csapat tagja lenni, ahol elismerik és értékelik tudásodat?
Értesz a gépek nyelvén?

Olyan munkatársat keresünk, aki nem csak csapatjátékos, de igényes a munkájára és környezetére is.

Csapatunkba téged keresünk, ha:
Rendelkezel az alábbi szakmacsoportok legalább egyikében releváns végzettséggel:

Gépész szakmacsoport:
Gépszerelő – karbantartó lakatos / Géplakatos
Csőszerelő / Víz-Gáz szerelő / Központifűtés és csőhálózat szerelő / Épületgépész /Csőszerelésben jártas technikus.

Hűtési szakmacsoport:
Hűtés technikus: Hűtőgép, klíma berendezés szerelő / hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő

Villamos szakmacsoport:
Villanyszerelő / Épületvillamossági szerelő / Általános villanyszerelő

Legalább 1-3 éves karbantartási munkákban szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel).
B kategóriás jogosítvány

Előnnyel indulsz:

Ha nem ijedsz meg az új feladatoktól és az utazástól
Rendelkezel az alábbi végzettségek valamelyikével:
Tűzvédelmi szakvizsga
Erősáramú berendezések felülvizsgálói képesítés
Villámvédelmi felülvizsgálói képesítés
Szivárgás vizsgálati jogosultság HRI
Villamos alállomás kezelő képesítés

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz:
Szervíztechnikusként a szervízcsoport tagjaként fogsz dolgozni.
Feladatod, az ipari, kereskedelmi és irodaházi létesítmények berendezéseinek működése, használata során felmerülő problémák megoldása lesz, valamint tervezett karbantartások végrehajtása.
Részlegünk, általában szerelő párokból alkotott csapatokkal dolgozik.
Egy csapat általában egy hűtéstechnikus és egy villanyszerelő/gépész szakemberből áll. (Összetettebb feladatoknál ez természetesen nagyobb létszámot és más csapat összetételt is jelenthet)
A közvetlen felettesed a csoportvezetőd lesz, aki a részleg többi kollégájához hasonlóan segíteni fogja napi tevékenységedet, de első sorban tőle kapod a napi feladatokat.
A feladatokat minimum 1 hétre előre tervezzük, így a napi tevékenységekről időben értesülsz.
A munkákat nálunk nem papíron dokumentáljuk, hanem mobil eszközön.

Főbb feladatok, munkák:

Üzemeltetett létesítményekről érkező hibajelentések átfogó kivizsgálása mérések adatrögzítése, munkalapok vezetése,
Javításokhoz szükséges alkatrészek pontos beazonosítása, egyeztetése a csoportvezetőkkel,
Berendezések és kiszolgáló egységek tervezett megelőző karbantartásainak, hibaelhárítási és javítási munkáinak elvégzése

Amiért jó nálunk dolgozni:

Szakmai felkészültségednek megfelelő alapbért biztosítunk,
Minden évben egy alkalommal extra bónusszal jutalmazzuk munkád,
Havi mozgóbér rendszerünkkel értékeljük, ha kiemelkedő havi teljesítményt nyújtasz,
Szépkártya juttatást kapsz havonta,
Céges mobiltelefont biztosítunk,
Munkatársajánló programunkkal díjazzuk, ha te is új munkatársat hozol hozzánk,
Munkába járásodat támogatjuk.
Tudásodat nem csak elismerjük, hanem támogatjuk is. Képzési rendszerünk keretein belül, rendszeres oktatásokat biztosítunk részedre,
Nagy figyelmet fordítunk a szerszámok fejlesztésére, új eszközök beszerzésére, hogy a lehető leghatékonyabban végezd munkád, megbízható felszerelések segítségével.

Munkavégzési információ:
Budapest, változó helyszín vagy Győr (klíma- és hűtéstechnikai szerelőként)

Megbízóról:
A kereskedelmi ingatlanpiac meghatározó szereplője, ingatlanüzemeltetési, energetikai és irodakivitelezési területeken.
2019-ben szakmai elismerését a Real Estate Awards, a Portfolio Property Awards és a CIJ Awards egyaránt kifejezte “Az Év Facility Management Cége” díjjal.

Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 650 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.
A vállalatra a stabil erőforrások mellett a családias légkör legalább annyira jellemző, melyre mi kiemelten büszkék vagyunk.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.